Izvještaj 01.10.2017

Medvjedi bez bodova u Salzburgu

Nakon tri uzastopne pobjede Medveščak je poražen 3:1 u gostima kod Red Bull Salzburga

U susretu 9. kola EBEL-a Medvjedi su poraženi u gostima kod Red Bulla iz Salzburga 3:1.

Bio je ovo 18. posjet Medveščaka Mozartovom gradu i nažalost 14. poraz, a u dosadašnja 33 susreta Red Bull Salzburg je dobio 22, a Medveščak 11.

U prvoj trećini postignuta su dva pogotka. Domaćin je poveo u 13. minuti preko Baltrama, no Medveščak je izjednačio samo 37 sekundi kasnije, trećim golom sezone Norvežanina Sondrea Oldena.

U drugoj trećini golova nije bilo, no zato su u posljednjoj trećini „bikovi“ dva puta u dvije minute matirali Drewa MacIntyera. Najprije Rauchenwald u 54. te potom Hughes u 56. minuti u situaciji sa igračem više donijeli su sva tri boda domaćinima.

Nakon 9 odigranih kola, Medveščak je 9. momčad lige sa 8 osvojenih bodova. Slijedi niz od tri domaće utakmice, a prva je protiv KAC-a u petak, 6. listopada s početkom u 18 sati uz izravni prijenos na Kreator TV-u.

3:1 Hughes 56 PP ( Trattnig, Harris)

RED BULL SALZBURG:  Gračnar, Starkbaum, Heinrich, Brouillette, Hughes, Duncan, Raffl, Generous, Trattnig, Aleardi, Harris, Cijan, Raymond, Viveiros, Huber, Rauchenwald, Herburger, Latusa, Hochkofler, Schiechl, Baltram

KHL MEDVEŠČAK ZAGREB: MacIntyre, Rosandić, Tikkanen, Poyhonen, Netik, Koskiranta, Puskarich, Kudelka, Boivin, Perkovich, Olden, Morley, Privitera, Deutsch, Janković, Zanoški, Aviani, Čepon, Jarčov, Brine, Rajsar, Šimšič