Izvještaj 01.01.2018

Novogodišnja pobjeda

Medvjedi pobijedili KAC u dvoboju 35. kola EBEL lige u produžetku s 4:3 (1:1, 1:0, 1:2; 1:0) , Boivin upisao hattrick...

Sudeći po večerašnjem dvoboju u Klagenfurtu, nova 2018. godina trebala bi bit vrlo uspješna godina za hokejaše Medveščaka. Medvjedi su gostujući Klagenfurtu upisali pobjedu u produžetku nad domaćinima, hokejašima KAC-a rezultatom 4:3 (1:1, 1:0, 1:2; 1:0).

Junak večerašnjeg susreta bio je trostruki strijelac Boivin (8, 35, 62), koji je Medveščaku donio pobjedu u drugoj minuti produžetka. Morley je u 57. minuti doveo Medveščak u vodstvo od 3-2, ali su Medvjedi primili gol u zadnjim sekundama regularnog dijela, pa je zagrebački sastav dva boda osigurao u produžetku.

Medveščak je ovom pobjedom sada sedmi s 49 bodova, a KAC drugoplasirani sa 64. U srijedu Medvjedi gostuju kod Graza.

EC-KAC - KHL Medveščak Zagreb          3:4 OT (1:1,0:1,2:1,0:1)

Sudci: KELLNER R., SMETANA L.; ANGERER B., HRIBAR M.

Strijelci:

1:0 KAC Talbot J. (06:19 / Richter M.,Schumnig M. / EQ)

1:1 MZA Boivin M. (07:15 / unassisted / EQ)

1:2 MZA Boivin M. (34:04 / Mahbod S.,Morley T. / EQ)

2:2 KAC Richter M. (42:29 / Talbot J. / EQ)

2:3 MZA Morley T. (56:24 / Olden S. / SH)

3:3 KAC Espeland S. (59:44 / Lundmark J.,Geier S. / EQ)

3:4 MZA Boivin M. (61:17 / Morley T.,Netik T. / EQ)

Udarci na gol: 38 - 24

Isključenja: 6 - 6

KAC: Duba T. / Fischer D., Espeland S., Strong S., Schumnig M., Duller C., Robar M., Schnetzer R. / Harand P., Ganahl M., Koch T., Geier S., Geier M., Hundertpfund T., Bischofberger J., Talbot J., Lundmark J., Richter M., Brucker M., Kreuzer P.

MEDVEŠČAK: Nikolic V. / Deutsch A., Simsic N., Cepon M., Boivin M., Poyhonen M., Tikkanen H., Noonan G., Kudelka T. / Brine D., Zanoski T., Olden S., Puskarich M., Mahbod S., Balej J., Jankovic I., Koskiranta T., Netik T., Rajsar S., Morley T., Aviani M.

Izvor: EBEL; HINA

UTAKMICE I DOGAĐAJI U ORGANIZACIJI KHL MEDVEŠČAK ZAGREB MJESTA SU NULTE TOLERANCIJE NA NASILJE I DISKRIMINACIJU! HVALA NA PODRŠCI.