Izvještaj 07.03.2017

Mladost u vodstvu

U prvom polufinalnom susretu juniora, hokejaši Mladosti bili su uspješniji od Medveščaka. Do prvog vodstva Mladost je došla u drugoj minuti pogotkom Fabijana Kozine, a do prvog izjednačenja susreta Medvjedi dolaze minutu i pol kasnije preko Josipa Vuglača.

Na prvi odmor Mladost ipak odlazi s pogotkom viška zahvaljujući Tomi Trstenjaku. Drugo i posljednje izjednačenje Medvjedima donosi Sven Paulović, koji se u utakmici i drugi puta upisao na listu strijelaca minutu prije kraja, sredinom druge trećine.

Tri pogotka u drugoj trećini i još tri u posljednjih 20 minuta daju Mladosti uvjerljivo vodstvo i dovode do pobjede.

Druga utakmica igra se na klizalištu Velesajam u srijedu, 8. ožujka s početkom u 20:45 sati.

KHL MLADOST ZAGREB – KHL MEDVEŠČAK ZAGREB 8:3 (2:1;3:1;3:1)

PROSTORI U KOJIMA SE ODVIJAJU UTAKMICE I DOGAĐANJA U ORGANIZACIJI KHL MEDVEŠČAK ZAGREB MJESTA SU NULTE TOLERANCIJE NA NASILJE I DISKRIMINACIJU!