Izvještaj 25.03.2017

Hat trick Završkog za korak do naslova

I u drugoj utakmici finala Medveščak je uvjerljivo slavio (1:6)

Počelo je u prvoj minuti, a Medvjedi su posljednji pak pospremili u mrežu Mladosti pet minuta prije isteka vremena.

Do druge pobjede u seriji i na korak do naslova doveo ih je hat trick Frana Završkog, dva pogotka Ante Bebeka i jedan Nike Čavlovića. Na pet od šest Medveščakovih golova Alex Dimitrijević je upisao asistenciju.

Jedini pogodak za Mamute postigao je Martin Šimunković kao izjednačujući u prvoj trećini pri rezultatu 1:0, no Medvjedi su brzo odgovorili i s prednošću otišli na odmor.

U drugoj trećini postignut je svega jedan gol.

KHL MLADOST ZAGREB – KHL MEDVEŠČAK ZAGREB 1:6 (1:2;0:2;0:2)

Klizalište Velesajam, Zagreb

UDARCI NA VRATA: 22 - 35

ISKLJUČENJA: 6 min – 2 min

KHL MLADOST ZAGREB: Janjatović Lončar, Ždralović, Pavetić, Grgurić, Buconjić, Mandić, Looser, Marojević, Bauer, Šimunković, Barna, Grgić, Ožbolt, Idžan B., Buljeta, Kireta, Goršić, Mandušić, Idžan V.

KHL MEDVEŠČAK ZAGREB: Čavić Petar, Debeljak, Završki, Đuričić, Kašparek, Čavić Patrik, Dimitrijević, Filipović, Drugović, Varžak, Soldić, Vukadin, Čeak, Premerl, Poduška, Čavlović, Maurović, Sirk, Bebek, Polonijo

PROSTORI U KOJIMA SE ODVIJAJU UTAKMICE I DOGAĐANJA U ORGANIZACIJI KHL MEDVEŠČAK ZAGREB MJESTA SU NULTE TOLERANCIJE NA NASILJE I DISKRIMINACIJU!