KHL Medveščak Mladi // EBEL

Bodovi ostaju u Innsbrucku

Izvještaj 16.09.2017.

U prvih 5 minuta utakmice austrijski 'Morski psi' su u potpunosti kontrolirali igru ali nisu potpuno iskoristili svoje šanse. Medvjedi su pokušali ubrzat igru ali nakon osam minuta Innsbruck je iskoristio svoju borbenost i prednost. Tijekom powerplay-a Tayler Spuregon postiže pogodak za vodstvo i u tom trenutku domaća momčad preuzima cijelu kontrolu nad igrom. Pogodci Mitch Wahla i John Lammersa koji slijede donijeli su im uspjeh!

Medveščak je imao bolji start u drugoj trećini! Tijekom igre s igračem više Medvjedi postižu svoj prvi pogodak večeri.

Obje momčadi uspjele su zadržati jednaku razinu igre do samog kraja no niti jedna nije u posljednjoj trećini uspjela postići dodatne golove.

Zahvaljujući pobjedi od 3:1 nad Medvjedima Innsbruck je trenutno drugoplasirani na ljestvici nakon bečkih Capitalsa.