KHL Medveščak Mladi // EBEL

Žalba 99ersa odbijena, Medveščaku ostaje pobjeda iz Graza

Novost 08.11.2012.
Sudačko povjerenstvo EBEL-a odbilo je žalbu Graz 99ersa koju je uložio nakon utakmice 19. kola koju su u Grazu odigrali s KHL Medveščak Zagreb i izgubili 5:6.

Graz je žalbu na spomenutu utakmicu, u kojoj su obje momčadi skupile brojna isključenja, temeljio na događajima između 32:01 i 34:32 minute tvrdeći kako je napadač Medveščaka Kyle Greentree dobio disciplinsku kaznu igre, ali da se vratio na led i nastavio igrati, te su tražili da se utakmica ponovi od 32. minute i rezultata 3:1.

Sudačko povjerenstvo EBEL-a  zaključilo je nakon pregledavanja snimke kako nije utvrđeno da je Greentree napravio prekršaj kojim bi dobio disciplinsku kaznu igre te je donijelo odluku kako žalba Graza nema osnova i odbili su je. Utakmica Graz - Medveščak neće se ponoviti i Medveščaku će ostati pobjeda 6:5.