KHL Medveščak Mladi // Kadeti

Na krilima hattricka Debeljaka, Medveščak ušao u finale

Novost 01.04.2016.

Medveščakova U14 selekcija odigrala je drugu utakmicu polufinala Prvenstva Hrvatske u dva dana i uzevši drugu pobjedu, osigurala ulazak u finale.

Zagrebaši su poveli u 14. minuti, no tri pogotka Tomislava Debeljaka u drugoj trećini preokreću susret u korist domaćina, Medvjeda. Prvi pak je završio u mreži Ivana Mikulića kada su Medvjedi igrali s igračem manje na samom početku drugih 20 minuta; a preostala dva su postignuta s razmakom od svega šest sekundi.

Drugi pogodak Debeljaka djelo je specijalnog tima za igru s igračem više, a posljednji je jedini sa strane Medvjeda koji je postignut pri izjednačenom broju igrača na ledu.

Zagrebaši se nisu predavali te su do kraja utakmice još uspjeli smanjiti zaostatak na 3:2.

Finale započinje ove nedjelje, 3. travnja utakmicom u Domu sportova u 12:30 sati. Medvjedi će se za naslov boriti s kadetima KHL Mladost Zagreb.