KHL Medveščak Mladi // Kadeti

Prednost Mladosti

Izvještaj 03.04.2016.

Sama završnica doigravanja Prvenstva Hrvatske za kategoriju kadeta započela je prvim finalnim susretom između Mladosti i Medveščaka. U Domu sportova kadeti su prvu i posljednju trećinu završili neriješenim rezultatom, dok je u drugoj Mladost bila bolja uz dva više postignuta pogotka.

Četiri pogotka drugih 20 minuta postignuta su unutar prvih 6 i pol minuta druge trećine. Na početno vodstvo Mladostaša, Medeki su uzvratili pogotkom Tomislava Debeljaka svega 12 sekundi kasnije; no domaćini u kratkom vremenu postižu još dva pogotka na koja Medveščak ne odgovara.

U posljednjoj trećini gledamo gol za gol, a u oba slučaja Mladost je ta koja se prva upisuje u strijelce.

Serija se igra do treće pobjede, a trenutno postoji raspored za još tri utakmice. Sve utakmice idućeg tjedan bit će odigrane u večernjem terminu (19:30) na klizalištu Velesajam.

RASPORED FINALIH UTAKMICA U14:

03.04., 12:30, Dom sportova, KHL MLADOST ZAGREB – KHL MEDVEŠČAK ZAGREB 5:3 (0:0;3:1;2:2)

05.04., 19:30, Klizalište Velesajam, KHL MEDVEŠČAK ZAGREB – KHL MLADOST ZAGREB

06.04., 19:30, Klizalište Velesajam, KHL MLADOST ZAGREB – KHL MEDVEŠČAK ZAGREB

07.04., 19:30, Klizalište Velesajam, KHL MEDVEŠČAK ZAGREB – KHL MLADOST ZAGREB