Bodovi ostali u Klagenfurtu

Novosti iz EBYSL-a 06.12.2014.
Medveščakova U20 momčad upisala je poraz na gostovanju kod KAC-a. Susret EBYSL-a u Klagenfurtu završio je rezultatom 9:1.

Medvjedi, čija je vrata do 11. minute čuvao Luka Valenčić, a nakon toga Ivan Ružić, poveli su brzim golom nakon samo minutu i 34 sekundi igre. Strijelac tog pogotka bio je Matko Martinić. No, već u 3. minuti domaćini su izjednačili, da bi nakon toga u 7. realizirali kazneni udarac, a u 11. povisili razliku na +2. U preostale dvije trećine KAC-eri su nanizali još šest pogodaka, dok Medvjedima, unatoč pokušajima, ništa nije ulazilo u suparničku mrežu.

EC-KAC - KHL MEDVEŠČAK U20 9:1 (3:1, 3:0, 3:0)