Devet golova za još jednu pobjedu nad Vasasom

Novosti iz EBYSL-a 05.10.2014.
Medveščakova Dvadesetka upisala je sedmu ovosezonsku pobjedu. Na klizalištu Velesajam ponovo je svladala Vasas, sada s rezultatom 9:4.

Medvjedi su praktički već u prvoj trećini osigurali tri boda protiv najslabije momčadi Skupine B nanizavši četiri pogotka. Golijadu je u 4. minuti iz powerplaya otvorio Ivan Janković, a nastavili su je Kristijan Krnić, Renato Platužić i Matija Krivošić. U 19. minuti igrači iz Budimpešte smanjili su na 4:1, a u drugoj su dionici, nakon što je Matija Miličić povisio na 5:1, pokušali doći do izjednačenja zabivši još dva pogotka. No, to je dodatno razigralo Medvjede koji su do kraja susreta još četiri puta zatresli mrežu Vasasa, dok je pak Ivan Janković upisao hat-trick.

KHL MEDVEŠČAK U20 - VASAS 9:4 (4:1, 4:3, 1:0)

ZAGREB - Klizalište Velesajam. Gledatelja 80.

1:0 MED Janković (Kegalj, 4) PP1
2:0 MED Krnić (6)
3:0 MED Platužić (Smolec, 13)
4:0 MED Krivošić (Martinić, 17)
4:1 VAS Fulop (Hardi, 19)
5:1 MED Miličić (Platužić, 21)
5:2 VAS Rull (Fulop, Hardi, 22)