Dvadesetka se iz Salzburga vraća s velikom pobjedom

Novosti iz EBYSL-a 28.12.2014.

U svojoj drugoj utakmici u dva dana mladi su Medvjedi upisali drugu pobjedu. Nakon što su u Zagrebu slavili protiv Olimpije, zaputili su se u Salzburg gdje ih je dočekala vodeća momčad Skupine A EBYSL-a, Red Bull.

Prva trećina utakmice bila je za zaborav, Medveščak je primio gol s igračem manje, a potom i s igračem više. Medvjedi su u drugoj trećini zaigrali bolje i u samo 2 minute stigli do poravnanja zahvaljujući Mikuliću i Šakiću. U posljednju su trećinu dvije momčadi ušle s rezultatskom neizvjesnošću.

Red Bull je do 48. minute ponovno stigao do 2 pogotka prednosti, ali na semaforu je već 3 minute kasnije stajalo 4:4 zahvaljujući Novaku i ponovno Šakiću. Do isteka 65. minute više nije bilo pogodaka, a drugi bod i pobjedu protiv favorita donio je Janković iz kaznenih udaraca.

RED BULL SALZBURG – KHL MEDVEŠČAK ZAGREB 4:5 (2:0, 0:2, 2:2, 0:0, 0:1)