Hrvatska U20 reprezentacija nastavlja s pobjedama

Novost 14.12.2014.
Hrvatska juniorska reprezentacija U20 nastavlja s pobjedama. Drugog dana Svjetskog prvenstva U20 Divizije II Skupine B slavila je 4:2 (0:0, 3:1, 1:1) nad Australijom.

Hrvatski juniori su od 22. do 34. minute nanizali tri pogotka i već si time olakšali nastavak susreta. U 22. minuti gol je zabio Matija Miličić, u 23. Luka Vukoja, a u 34. Bruno Kegalj. Iako su reprezentativci Australije u 37. minuti iz situacije s igračem manje smanjili na 3:1 (Zachary Boyle), Luka Novak je u 44. osigurao ponovo tri gola razlike. Konačnih 4:2 iz powerplaya postavio je Yucca Reinecke.

Omjer udaraca na gol bio je 39:21 u korist Hrvatske čija je vrata čuvao Vilim Rosandić.

Hrvatska se trenutačno nalazi na drugom mjestu sa 6 bodova, a iduću utakmicu igra u utorak, 16. 12. u 13:00, s Islandom.