Katic zabio 4 gola i donio Medvjedima drugu finalnu pobjedu PH

Izvještaj 17.03.2014.
U drugoj finalnoj utakmici Prvenstva Hrvatske Medveščak je ponovo upisao pobjedu nad Mladosti, ali u produžetku, i trenutačno vodi seriju 2-0. Susret u Domu sportova završio je rezultatom 8:7.

Mladostaši su u prvoj i drugoj trećini pružili dobar otpor te su do 19. minute nanizali tri gola (Petar Trstenjak, Zvonimir Lovrenčić, Tadija Mirić). Iako su Medvjedi nekoliko sekundi nakon što su primili i treći pogodak, smanjili na 1:3 uz pomoć Josipa Jazbeca, igrači Mladosti su u drugoj trećini zadržali prednost od tri gola (2:5).

U posljednjoj trećini Medvjedi su dali gas, nanizali pet golova (Letang, Katic 3, Jazbec) i preokrenuli rezultat, 7:5. No, bez obzira što su im Medvjedi otrgnuli vodstvo, igrači Mladosti nisu odustajali te su do kraja trećine uspjeli izvući izjednačenje i produžetak. U 4. minuti produžetka Mark Katic zabio je i svoj četvrti gol na utakmici i donio Medveščaku drugu finalnu pobjedu.

Treće finalna utakmica igra se u srijedu u 17:00 u Domu sportova.