Medveščak U18 očekivano protiv L.A. Stars 2

Novosti iz EBYSL-a 18.01.2014.
U 35. kolu Erste Bank juniorske lige Medveščak U18 na klizalištu Velesajam ugostio je najslabiju momčad Plave skupine L.A. Stars 2 i očekivano slavio sa 5:2.

Medvjedi su već u prvoj trećini osigurali prednost od dva gola. U 11. minuti je Martin Pleško iskoristio situaciju s igračem više, da bi u 18. Renato Platužić povisio na 2:0. Igrači druge momčadi L.A. Starsa krajem druge trećine su smanjili na 2:1 powerplay pogotkom Egora Baranova, no već u 41. minuti je također iz situacija s igračem više Jan Smolec povisio na 3:1 za Medveščakovu 18-icu.

Gosti, koji imaju tek jednu ovosezonsku pobjedu, nisu se željeli predati bez borbe te su u 53. još jednom zatresli mrežu Ivana Ružića. No, to je sve što im je vratar Medveščaka dopustio. Minutu nakon toga u strijelca se upisao i Kristijan Krnić, da bi Pleško, koji je i otvorio golijadu, u 60. iz powerplaya zacementirao pobjedu Medvjeda.