Medveščak U18 tijesno s VSV-om, ali pobjeda pripala gostima

Izvještaj 13.10.2013.
Koruški orlovi u prvoj su trećini osigurali prednost golovima Markusa Urbaneka (5. minuta), Philippa Wohlfahrta (8.) i Marca Juliana Mosera (15.). Medvjedi su u drugoj dionici i početkom treće uspjeli uhvatiti goste. Prvo je u 31. iz situacije s igračem manje Luka Jarčov smanjio na 1:3, zatim je u 35. Renato Platužić zabio za 2:3, da bi u 45. iz situacije s igračem više Jan Smolec sve vratio na početak.

No, u 56. se ponovo posrećilo igračima Villacha. Minutu prije kraja susreta Medvjedi su pokušali sa šest igrača još jednom doći do izjednače, a pobjednički gol je na kraju ipak ostao onaj od Dominika Mossera iz 56. minute.

Villach je tako prekinuo niz Medveščakove 18-ice od šest pobjeda u Erste Bank juniorskoj ligi.