Medvjedi i Orli podijelili bodove

Novosti iz EBYSL-a 28.09.2014.
Medvjedi su na klizalištu Velesajam odigrali tijesnu i neizvjesnu utakmicu protiv Orla iz Znojma u kojoj su tri boda podijeljena međusobno. Medveščakovoj Dvadesetki pripao je jedan, a Znojmu dva budući da je susret završio u produžetku i završio rezultatom 2:3.

Da će ovo biti teška utakmica igrači Medveščaka su znali i prije samog dvoboja jer Znojmo ima kvalitetnu momčad i u Zagreb je stigao sa šest pobjeda. Ipak Medvjedi su, s Matom Tomljenovićem na golu, jako  dobro startali u prvu trećinu i već su u 4. minuti zahvaljujući Matiji Miličiću imali 1:0. Početkom druge trećine, u 23. minuti su iz powerplaya osigurali dva gola prednosti čiji je realizator bio Luka Mikulić. No, u posljednjoj trećini uslijedio je preokret. Orli su više napadali što je rezultiralo golovima u 56. i 60. minuti i produžetkom. Goste je fortuna poslužila i u produžetku te su u 64. minuti osigurali pobjedu.

KHL MEDVEŠČAK U20 - HC ORLI ZNOJMO 2:3 (1:0, 1:0, 0:2, 0:1)

ZAGREB - Klizalište Velesajam. Gledatelja 85.

1:0 MED Miličić (4)
2:0 MED Mikulić (Šakić, Kegalj, 23) PP1
2:1 ZNO Račicky (56) SH1
2:2 ZNO Kripal (Krcho, 60)
2:3 ZNO Zajic (64)

KHL MEDVEŠČAK U20: Tomljenović, I. Ružić, Kegalj, Pleško, Mikulić, Cerovečki, Krnić, Škrapec, Borić, Jazbec, Platužić, Miličić, Petrinšak, Smolec, Novak, Janković, Šakić, Kopričanec, Milić, Krivošić, Martinić, Stančić.

HC ORLI ZNOJMO: Us, Kripal, Kruckovyč, Račicky, Zajic, Forman, Nahodil, Švanda, Svatuška, Lander, Krcho, Mandat, Salat, Hačecky, Horak, Toman.