Medvjedima 20. ovosezonska pobjeda

Novosti iz EBYSL-a 10.01.2015.
Medveščakova Dvadesetka nastavlja potvrđivati svoje drugo mjesto u Skupini A Erste Bank Young Stars lige koje drži gotovo cijelu sezonu. Na gostovanju u Linzu upisala je 20. ovosezonsku pobjedu, ali i drugu protiv Black Wingsa (1:4).

Iako su Linzeri prvi poveli u 21. minuti uz pomoć Dominika Lindnera, Medvjedi su u 35. izjednačili zahvaljujući Janu Smolecu, da bi u posljednjoj trećini nanizali još tri pogotka. U 49. minuti se u strijelca upisao Luka Mikulić, u 57. Matija Miličić, a u 60. golom u praznu mrežu Damir Buković.

Idući susret Medvjedi igraju u nedjelju u 17:15 na klizalištu Velesajam protiv Albe Volan.

EHC LIWEST BLACK WINGS LINZ – KHL MEDVEŠČAK U20 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)