Nakon 6 uzastopnih pobjeda Medvjede zaustavili Orli

Novosti iz EBYSL-a 30.11.2014.
Nakon šest uzastopnih pobjeda Medveščakova Dvadesetka u Znojmu je naišla na otpor. Orli su na domaćem ledu pobijedili 6:3 i osigurali tri boda.

Tijekom cijele utakmice omjer udaraca na gol bio je gotovo izjednačen (10:12, 11:11, 10:9), ali domaćini su već u 5. minuti osigurali prednost. U drugoj trećini palo je čak šest pogodaka, tri od strane Znojma i tri od Medveščaka. Iako su Orli do 27. minute osigurali 3:0, Medvjedi su u samo minuti i pol zaostatak smanjili na -1 golovima Ivana Jankovića i Matije Miličića. U 32. je Tomas Hačecky Orle ponovo odveo na +2, da bi dvije minute kasnije Janković i drugi put zatresao mrežu Zana Usa.

U posljednjoj trećini domaćini su nanizali još dva pogotka i potvrdili pobjedu.

HC ORLI ZNOJMO - KHL MEDVEŠČAK U20 6:3 (1:0, 3:3, 2:0)

1:0 ZNO Lander (Horak, Račicky, 5)
2:0 ZNO Hačecky (Zajic, Pospišil, 22) PP1
3:0 ZNO Svatuška (Synek, 27)
3:1 MED Janković (Šakić, 27)
3:2 MED Miličić (28) PP1
4:2 ZNO Hačecky (Račicky, 32)
4:3 MED Janković (Šakić, 34)