Pelletier debi na KHL All Staru okrunio golom

Novost 25.01.2015.
Istok je pobjednik sedme KHL-ove All Star utakmice. U Sočiju, u dvorani Baljšoj, momčad Istoka pobijedila je sa 18:16 momčad Zapada. Zanimljivo je da je upravo identičnim rezultatom prošle sezone slavio Zapad nad Istokom.

U momčadi Zapada, već drugu godinu zaredom, svog predstavnika je imao i Medveščak. Naime, najbolji strijelac Medvjeda Pascal Pelletier dobio je poziv u momčad u posljednji čas i tako zamijenio nekadašnjeg igača Medveščaka Jonathana Cheechooa koji je morao propustiti All Stara zbog ozljede.

Pelletier je igrao u drugoj lajni zajedno s Wojtekom Wolskijem, Nikotom Zajcevim, Vadimom Šipačjovim i Andrejom Mironovim, na ledu je proveo 19:33 minuta, a debi na KHL-ovom All Staru okrunio je i golom u 43. minuti.

Osim Pelletiera za momčad Zapada golove su upisali Ilja Kovaljčuk (4), Wojtek Wolski (2), Steve Moses (2), Sergej Plotnikov (2), Igor Grigorjenko (1), Nikita Ščitov (1), Nick Bailen (1), Vadim Šipačjov (1) i Andrej Mironov (1), dok su za Istok strijelci bili Sergej Mozjakin (6), Denis Paršin (2), Sergej Kosticin (2), Nikita Gušev (2), Nigel Dawes (1), Dmitrij Kugrišev (1), Jurij Petrov (1), Danis Zaripov (1), Mike Lundin (1) i Justin Azevedo (1).