Pobjeda u Budimpešti pripala domaćinima

Novosti iz EBYSL-a 25.01.2015.
Medveščakova Dvadesetka upisala je poraz na gostovanju kod MAC-a. Susret u Budimpešti završio je s tijesnih 3:2.

Medvjedi su poveli u 7. minuti iz powerplaya golom Matije Miličića, ali domaćini su u 35. izjednačili uz pomoć Uroša Bjeloglića. U posljednjoj trećini, u 52. minuti, Akos Inglis osigurao je vodstvo MAC-a, a u istoj minuti vratar Medveščaka Mate Tomljenović dobio je disciplinsku kaznu i disciplinsku kaznu igre.

Tomljenovića je na golu zamijenio Luka Valenčić. Četiri minuta kasnije domaćini su pobjegli na dva gola razlike (Istvan Terbocs), ali u 57. je Medveščak smanjio na 3:2 iz situacije s igračem više zahvaljujući Josipu Jazbecu. To je ujedno bio i posljednji pogodak u utakmici dviju momčadi koje zasad drže drugo mjesto u svojim skupinama, Medveščak u Skupini A, a MAC u Skupini B.

MAC BUDIMPEŠTA – KHL MEDVEŠČAK U20 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)