Preokretom u drugoj trećini Medveščak do pobjede

Novosti iz EBYSL-a 27.10.2013.
Medveščak U18 nastavlja s odličnim predstavama u EBJL-u. Na gostovanju u Beču upisali su svoju sedmu pobjedu ove sezone protiv Vienna Capitalsa slaveći 3:1 te tako svoj bodovni konto doveli na 22 boda.

Bečani su bolje otvorili utakmicu i u 8. minuti poveli, ali to je bilo sve od domaćina, unatoč solidnom broju prilika koje su imali. S dva gola u manje od minute mladi Medvjedi šokirali su igrače Capitalsa koji se do kraja utakmice nisu oporavili. Jarčov i Miličić zaslužni su za izjednačenje, odnosno preuzimanje vodstva koje nisu ispustili do posljednjega sučevog zvižduka.

Nakon prelaska u vodstvo, Medvjedi su 5 puta zaredom išli na klupu za kažnjene, ali power kill zagrebačke momčadi bio je dorastao zadatku i obranili su se svaki put. Utakmicu je zaključio Miličić svojim drugim pogotkom večeri u posljednjoj minuti utakmice, ovaj put u praznu mrežu.