Red Bull uz pomoć EBEL-ovca zaustavio Medveščakovu Dvadesetku

Novosti iz EBYSL-a 04.10.2014.
Medveščakova U20 momčad upisala je poraz na gostovanju kod prvoplasirane momčadi Skupine A EC Red Bull Salzburga. Susret je završio sa 3:0 za domaćine.

Medvjedi su se svoju mrežu netaknutom uspjeli sačuvati do 29. minute, ali tada je Igor Merezhko zabio je vodstvo Red Bulla. Minutu i pol prije nego što je završila druga trećina, kada je Renato Platužić izvršavao dvominutnu kaznu, Maximilian Egger povisio je na 2:0, da bi u 46. minuti Vladislav Filin postavio konačnih 3:0.

Medvjedi se nakon gostovanja u Salzburgu ponovo vraćaju doma gdje će u nedjelju u 17:00 na klizalištu Velesajam ugostiti Vasas kojemu su u Budimpešti zabili sedam pogodaka (1:7).

EC RED BULL SALZBURG - KHL MEDVEŠČAK U20 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

1:0 RBS Merezhko (Filin, Sedlar, 29)
2:0 RBS Egger (Sedlar, Filin, 39) PP1
3:0 RBS Filin (Lindner, 46)

EC RED BULL SALZBURG: Mayer, Vlahivič, Weber, Wolf, Lahoda, Berger, Lancsar, Steinacher, Lindner, Sedlar, Filin, Egger, Merezhko, Matejovič, Flatscher, Hagler, Benzow, Kitzenegger, Hostovecky.

KHL MEDVEŠČAK U20: Valenčić, I. Ružić, Kegalj, Škrapec, Cerovečki, L. Ružić, Krnić, Borić, Pleško, Šakić, Janković, Mikulić, Smolec, Petrinšak, Miličić, Platužić, Jazbec, Kopričanec, Krikšić, Novak, Stančić.

ISKLJUČENJA: Red Bull 8, Medveščak 6.

UDARCI NA GOL: Red Bull 37, Medveščak 24.