Učinkovit powerplay za novi trijumf mladih Medvjeda

Izvještaj 02.11.2013.
Mladi Medvjedi su u subotu odigrali svoju 14. utakmicu u Erste Bank juniorskoj ligi i upisali svoju 8. pobjedu, protiv Süd/Graza.

Utakmica je bila izjednačena, što pokazuje i jednak broj udaraca prema golu s obje strane (27), ali Medvjedi su iskoristili nedisciplinu gostiju te su zabili tri pogotka s igračem više.

Krenulo je odlično, Miličić je bio strijelac za 1:0 već u 7. minuti, no pred kraj trećine gosti izjednačuju, a početkom druge trećine i preuzimaju vodstvo koje nije trajalo ni pola minute kada je proigrao Jarčov i prvo zabio za izjednačenje, a zatim i za novo preuzimanje vodstva.

U posljednjo trećini zagrebačka momčad privela je utakmicu mirno kraju, Pleško je zabio za dva razlike, a zatim je Miličić svojim drugim golom na utakmici povisio na 5:2. Gosti su uspjeli smanjiti u posljednjoj minuti, ali Medveščak nije dopustio ništa više od toga.

Iduće dvije utakmice Medvjedi igraju 16. i 17. 11. na zagrebačkom Velesajmu.