KHL Medveščak Mladi // Seniori

PH Playoff KHL Zagreb - KHL Medveščak

Novost 24.01.2021.

Medvjedi su u proteklim danima odigrali prvu utakmicu playoffa Prvenstva Hrvatske u kategoriji seniora protiv gradskih rivala KHL Zagreba.

Prvi dio utakmice započeo je 18.1. gdje su naši dečki poveli 1-0 u prvoj trećini, ali prilikom izlaska na ledu početkom 2. trećine došlo je do tehničkih poteškoća sa semaforom te je utakmica prekinuta.

Drugi dio utakmice odigrao se 23.1. U drugom djelu igrači KHL Zagreba uspjeli su izjednačiti te je rezultat nakon 2. trećine bio 1-1. Posljednja trećina bila je napeta i puna fizičkog i "tvrdog" hokeja no Medvjedi vraćaju vodstvo golom Miličića u 52. minuti utakmice. Zagrebaši se nisu predali i tek nakon što su primili taj drugi pogodak su počeli opasno prijetiti golu Medvjeda. Na njihovu žalost planove im je pomrsio napadač Medveščaka Ivan Janković koji je u 59. minuti zabio pobjedonosni gol i tako utakmicu priveo kraju.

Strijelci su :

• Josip Jazbec 1G
  • Matija Miličić 1 G
  • Ivan Janković 1G
  • Ivan Brenčun 2 A
  • Mikulić Luka 1 A

Čestitke našim dečkima te puno sreće sljedeći tjedan u drugom okršaju u seriji! Utakmica bi se trebala odigrati sljedeću nedjelju 31.1. Pobjednik ove serije igrati će u finalu protiv pobjednika serije između KHL Mladosti i KHL Munja.